Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

BrandMall sitemiz, elektronik ve kişisel bakım kategorilerinde en kaliteli ürünleri tüketiciye doğru fiyatlarla sunma amacıyla 2019 tarihinde BrandMall tarafından E-Ticaret firması olarak kurulmuştur.

2019 yılından bu yana elektronik ve kişisel bakım kategorilerinde, İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız her zaman kalite odaklı ve hayatı kolaylaştıran ürün sunum anlayışını ilk sıraya koymuştur. Bu yaklaşımımızı E-ticaret sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz. 

Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli olarak STOKLU çalışmaktayız.

Siparişleriniz; saat 13:00’a kadar AYNI GÜN, 13:00 sonrasında ERTESİ İŞ GÜNÜ en hızlı şekilde kargolanmaktadır.

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO ya da YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

Bilinen pazaryerilerindeki mağazalarımızın fiyatlamasının aksine, pazaryerlerinin talep ettiği komisyonlardan muaf olarak fiyatlama yapmakta ve bu sayede müşterilerimizin daha uygun fiyatlara ürünlere ulaşmasını sağlamaktayız.

BrandMall sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerin en sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır.    İyi alışverişler dileriz!